نمای شیشه ای فریم لس
نمای شیشه ای فریم لس
2020-08-22
اجرای نمای شیشه ای
اجرای نمای شیشه ای
2020-08-22

نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر

نمای شیشه ای اسپایدر : کاربرد اصلی نمای شیشه ای اسپایدر در ساختمان‌های تجاری و اداری بوده و در صفحه شیشه هیچ‌گونه سازه عمودی و افقی مشاهده نمی‌شود. به‌طور کلی نمای شیشه ای اسپایدر دارای سیستم متنوع ساختار سازه‌ای از سیستم سازه‌های فلزی، کابلی و شیشه‌ای می‌باشد که با توجه به کاربری ساختمان، بارگذاری و هزینه از آن‌ها استفاده می‌شود. استفاده از هرنوع ساختار شیشه در نمای شیشه ای اسپایدر بلامانع بوده که با توجه به شرایط محیطی و کاربری نما توسط تیم مهندسی تعیین می‌گردد.

نمای شیشه ای اسپایدر نیز مانند تمامی نماهای ساختمانی دارای مزایا و معایبی می‌باشد که کاربرد آن را در شرایط خاصی محدود می‌کند.

مقاومت در برابر نیروی زلزله از طریق امکان حرکت پنل‌های شیشه در روتل ها در نمای شیشه ای اسپایدر فراهم می شود. سازه نگهدارنده نمای شیشه ای اسپایدر می‌تواند کابل، خرپا یا سیستم‌های متنوع دیگر باشد.

نمای شیشه ای اسپایدر به دلیل اتصالات پیشرفته ای که نسبت به سایر ساختمان های اطراف خودشان دارند متمایز می شوند و توجه هر انسانی را به خود جلب می کند و هر بیننده ای مجذوب این شاهکار مهندسی می شود. بارزترین جایی که حتما با نمای شیشه ای اسپایدر بر خورده اید در بانک ها هست و مطمئنا برای شما هم اتفاق افتاده است که به این اتصالات خیره شوید و سعی کنید از زیبایی بی بدیل این شاهکار مهندسی سر در بیاورید.

تولید مقاطع آلومینیوم